Portfolio

Fotografia ślubna

Dzień ślubu to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu. Wspomnienia z niego są żyje przez długie lata i przekazywane dzieciom i wnukom. Chcemy, aby były one wiecznie żywe, dlatego jesteśmy z Wami od momentu przygotowań w domach Panny i Pana Młodych, następnie towarzyszymy Wam w drodze do kościoła lub urzędu stanu cywilnego, aby finalnie udokumentować również przyjęcie weselne i wykonać poślubną sesję w plenerze. Chwytamy każdy gest, każdy moment i każdy uśmiech, bo wiemy, że w tym dniu są one szczególne i pozostaną z Wami na całe życie. Fotografia ślubna to nasza specjalność towarzyszyliśmy już setkom młodych par. Dzięki temu doświadczeniu pomożemy i doradzimy Wam jak zrobić najlepsze ujęcia, jednocześnie pozostając niewidocznymi podczas ceremonii.

Fotografia chrztu i komunijna

Wśród osób wychowujących swoje dzieci w wierze chrześcijańskiej, są sakramenty stanowiące kamienie milowe w życiu dziecka. Są nimi niewątpliwie chrzest święty oraz pierwsza komunia święta. Uroczystości te wiążą się z podniosłą uroczystością w kościele oraz hucznym przyjęciem. To niezwykle ważne momenty w życiu całej rodziny, które są z rozrzewnieniem wspominane po latach, gdy dziecko dorośnie. Chcemy pomóc Wam zachować w pamięci te piękne chwile, tworząc fotograficzny reportaż z uroczystości chrztu i komunii. W zależności od życzenia rodziców możemy być z Wami jedynie w kościele podczas ceremonii jak również na przyjęciu po niej.

Fotografia plenerowa

Fotografia plenerowa daje nieskończenie więcej możliwości niż fotografia studyjna. Naturalne światło i otoczenia pozwala wydobyć głębię z każdego zdjęcia. To niesamowite tło zarówno do zdjęć zakochanych par, początkujących modelek, zbierających materiał do portfolio czy sesji rodzinnej, aby zachować w pamięci piękne chwile z dzieckiem na rękach. Podczas sesji plenerowych wykonujemy również zdjęcia eventów, pojazdów czy Was uprawiających swoje hobby. Każda chwila uchwycona w obiektywie potrafi po latach przywołać bezcenny uśmiech na Waszych twarzach, a to najlepszy dowód dobrze wykonanej przez nas pracy.

Fotografia dziecięca

Podobno upływający czas najlepiej widać po tym jak rosną dzieci. W mgnieniu oka z dzieci stają się nastolatkami i dorosłymi osobami. Aby zachować w pamięci piękno dzieciństwa zapraszamy na studyjne sesje fotografii dziecięcej i noworodkowej. Niesamowita scenografia urzeknie każde dziecko i obudzi w nim małego modela, a stworzony w ten sposób album będzie pamiątką na całe życie. Wykonujemy również sesje wraz z rodzicami, w domu oraz w plenerze.

Fotografia biznesowa

Zaufanie w biznesie to podstawa, a budowę tej rozpoczyna się profesjonalnym wizerunkiem. Wykonujemy zdjęcia do CV, portfolio na strony internetowe i inne biznesowe fotografie, na których przedstawimy Ciebie jako osobę godną zaufania do zawierania z nią relacji biznesowych. Podczas sesji zawsze pomagamy dobrać strój i dodatki, a także ustawić pozę, aby wyglądała okazale i profesjonalnie na wykonanej fotografii. Wielu ekspertów od HR wskazuje, że profesjonalne zdjęcie w CV to pierwsza rzecz na jaką zwracają uwagę podczas rekrutacji. Odpowiednie zdjęcie więc zdecydowanie zwiększa Twoje szanse na krok milowy na swojej zawodowej ścieżce.

Fotografia okolicznościowa

Każda okazja jest dobra aby świętować z przyjaciółmi i najbliższymi. Jesteśmy z Wami podczas chrztów, komunii i ślubów i uwieczniamy te najważniejsze dla Was dni. Wiemy jednak, że nie są to jedyne ważne wydarzenia i zatrzymujemy w obiektywie również inne wydarzenia. Wykonujemy reportaże z imprez okolicznościowych, osiemnastek, urodzin, imprez firmowych i innych eventów, których uwiecznienie jest ważne dla organizatora i gości. Podpowiadamy co zrobić aby relacja z imprezy była jak najlepsza, jednocześnie pozostając niewidocznymi podczas imprezy. Oferujemy także wydruk albumu z imprezy w naszym studio.

Fotografia studyjna

Dysponujemy profesjonalnym studiem fotograficznym w Rykach przy ul. Szkolnej 1, dającym nieograniczone możliwości pracy przy zdjęciach i filmach. Oferujemy wynajem studia, jak również wykonujemy w nim sesje osób, produktów, transmisje na żywo i inne realizacje jakich od nas oczekuje Klient. Studio jest w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt, tła i dekoracje. Ponadto, studio daje także możliwość profesjonalnego retuszu zdjęć jak również ich wywołania i druku. Wszystko w jednym miejscu! Ponadto, wykonujemy z nim również wydruki sesji wykonanych przez nas.

Fotografia produktowa

Nasza oferta fotografii produktowej została stworzona z myślą o sklepach internetowych, restauracjach czy sklepach stacjonarnych chcących w sposób profesjonalny prezentować w Internecie i innych materiałach reklamowych, oferowane przez siebie produkty, towary i posiłki. Wykonujemy zdjęcia produktów z odpowiednim doświetleniem i ustawieniem, na dowolnym tle. Mogą być to zdjęcia na białym tle typu packshot, mogą również na zaaranżowanym tle. Kluczowe dla nas jest jak najatrakcyjniejsze zaprezentowanie Twojego towaru na zdjęciu.

Fotografia motoryzacyjna

Wiemy jak uchwycić w obiektywie samochód, motocykl, a nawet samolot! Niezależnie czy fotografia ta ma być wykorzystana w celu prezentacji Twojego projektu motoryzacyjnego, uchwycenia Twoich osiągnięć na motocross czy też w celu sprawnej i lukratywnej finansowo sprzedaży pojazdu. Gramy światłem, kątem, ustawieniem obiektywu i wydobywamy z Twojego pojazdu to, co chce zobaczyć klient czy widz. Wykonujemy zarówno zdjęcia z wewnątrz jak i wewnątrz pojazdu. Fotografujemy detale i szukamy cech charakterystycznych wyróżniających Twoje auto na tle innych.

Fotografia wnętrz

Wykonujemy również profesjonalne fotografię wnętrz mieszkań, domów i innych budynków zarówno na potrzeby prywatnej prezentacji, budowy portfolio architektonicznego jak również w celach sprzedażowych do prezentacji nieruchomości potencjalnym klientom. Wiemy jak zagrać światłem, cieniem i perspektywą aby wnętrze wypadło w oczach oglądających jak najlepiej. Ponadto, zawsze służymy radą jak przygotować wnętrze do sesji, jakich akcesoriów użyć i czego unikać, aby osiągnąć jak najlepszy efekt.

Fotografia z drona

Nasze studio posiada uprawnienia oraz sprzęt do realizacji fotografii oraz nagrań video z drona. Metoda ta daje możliwość stworzenia niedostępnych dotychczas ujęć tłumu, imprezy, nieruchomości czy pojazdu z lotu ptaka, uzyskując całkowicie odmienną perspektywę na fotografowany czy filmowany obiekt. Doskonale wiemy, jak wykrzesać jak najlepszy obraz ze zdjęć lotniczych. Zdecydowanie nie jest to do osiągnięcia ze sprzętem z supermarketu. Nasz sprzęt pozwala na profesjonalne sesje fotograficzne z wykorzystaniem statków bezzałogowych pokazując świat w obiektywie zawieszonym kilkadziesiąt metrów nad ziemią.

Profesjonalne transmisje na żywo

W naszym studio dysponujemy profesjonalnym sprzętem i super szybkim łączem Internetu światłowodowego, które pozwalają nam na prowadzenie transmisji live na potrzeby YouTube, Facebooka, Instagrama, Twitcha i innych platform. Dzięki uniwersalności studio, możemy je zaaranżować na potrzeby dowolnej transmisji i realizować z niego np. event firmowy czy występ, pokaz, spektakl w formie online. Możliwość realizacji nagrań studyjnych, w dobie pandemii i braku możliwości spotykania się osobiście, daje wiele możliwości realizacji projektów kreatywnych w formie zdalnej. Teraz takie studio dostępne jest również w Rykach na Lubelszczyźnie!